Forum zamknięte. Zapraszamy do grupy na Facebooku
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dylemat
01-03-2014, 08:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2014 08:50 PM przez Red_rezo84.)
Question Dylemat
Mam wielki dylemat i potrzebuje porady.

Niemam zadnego doswiadczenia w programowaniu,
niebrakuje mi jednak kreatywnosci i checi wiec rozpoczelem proby nauki programowania, Java jest wyborem ze wzgledy iz slyszalem ze po pierwsze jest stosunkowo latwa do opanowania i gdy naucze sie poruszac w Java to pozostale jezyki OOP rowniez szybko opanuje.

moj dylemat jest jednak w tym ze
- mieszkam w UK i znam angielski na poziomie wystarczajacym do rozbudowanej codziennej komunikacji jednak przy nauce dziedziny programowania nie czuje sie zbyt swoboodnie i pomyslalem o poszuknaniu pomocy wsrod Polakow z oczywitego powodu jako ze w jezyku Polskim jest mi zdecydowanie latwiej rozmawiac.
- czy jest jakas ruznica w tym ze uczyl bym sie Java od was by moc pisac i docelowo pracowac w Java np w UK??
czy powinienem jednak poszukac odpowiedniego forum i rozwijac sie w tej dyscyplinie w jezyku Angielskim? bynajmniej probowac?

rowniez przepraszam bardzo za brak polskiech znakow Smile

jest to duplikat ktory powstal calkowicie przypadkowo i mimo iz chcialem go usunac to mi sie nieudalo, prosze wiec osobe o mozliwosci usuniecia o to by usunela niepotrzebny duplikat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości