Forum zamknięte. Zapraszamy do grupy na Facebooku
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw się!
01-15-2012, 02:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-15-2012 02:58 AM przez kavior.)
Przedstaw się!
Propozycja tematu jest taka - przedstawmy się, aby można było nas lepiej kojarzyć Smile

Na imię mam Karol, mam 21 lat. Mieszkam w małej miejscowości koło Elbląga (warmińsko-mazurskie). Studiuję Informatykę Stosowaną, aktualnie 2 rok.

pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-15-2012, 01:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-16-2012 12:06 PM przez Witek.)
RE: Przedstaw się!
Witam
Na imię mam Zbyszek. Mieszkam w Toruniu. Ukończyłem studia na kierunku Informatyka w Telekomunikacji w W-wie. Chcę nauczyć się programowania w Javie ponieważ ten język najlepiej przypadł mi do gustu. Uczę się dla siebie z zamiłowania, a nie z konieczności czy przymusu.
Pozdrawiam

http://www.csharpprogramowanie.republika.pl/
01-17-2012, 02:09 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-17-2012 02:09 AM przez Sławek.)
Witam wszystkich,
nazywał się Sławek, nie piję od 3 dni Wink
Wstyd się przyznać, ale ostatnio nie mam czasu na programowanie, praca w agencji interaktywnej i studia dzienne to zabójcza mieszanka, która nie daje spać. Miejmy nadzieję, że kurs uda się mimo wszystko jeszcze rozwinąć, a forum ożyje Smile
01-17-2012, 07:52 AM
Cześć Big Grin
Mam na imię Dominik. Mieszkam w dalszych okolicach Szczecina. Co do szkoły, to niestety uczęszczam do szkoły w której jeszcze na informatyce robi się prezentacje. Druga klasa gim. Javy uczę się, ponieważ podoba mi się programistyka. Tyle Wink
01-17-2012, 12:27 PM
Witam,
Jestem Michał, mieszkam we Wrocławiu i nie piję w ogóle.
Prezentacji już się w życiu narobiłem, i mam dość, dlatego biorę się za Javę, a potem będę rozgryzać programowanie na Androida Wink
Pozdrawiam.
01-17-2012, 11:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-17-2012 11:50 PM przez tajrok.)
Witam forumowiczow

Kamil, 18, mala miejscowosc pod Lublinem, nie pije... w malych ilosciachWink

Glownie specjalizuje sie w tworzeniu stron(i troszke sobie na nich zarabiam jako freelancer), od niedawna postanowilem sie wziac za cos ambitniejszego(i cos co w przyszlosci przyniesie wieksze zyski;P) - jave.

Poza tym: lubie jezdzic roweremSmile
01-21-2012, 08:26 PM
Wink RE: Przedstaw się!
Witam wszystkich
Mam na imię Marcin, piłem jak miałem 20 lat teraz mam 32 i się uczę Wink.
Jestem ze Salowej Woli woj. Podkarpackie. Pracuje jako konstruktor w dziale technologicznym. Programowanie traktuje jako hobby, choć nie ukrywam do-programowanie pewnych procesów technologicznych by się przydało
Pozdrawiam

01-29-2012, 12:31 AM
Cześć, 18 letni prawie programista z Gdańska i jak widać, lubimy to samo - programowanie i dobre picie. Wink
01-31-2012, 02:57 PM
Jestem Sławek, i mam 14 lat. Mam słomiany zapał do programowania, i myślę, że Java i ten kurs dostarczy mi satysfakcji bycia programistą Big GrinBig Grin. Ogólnie mieszkam we Fromborku, lecz śpieszno mi do Gdańska <3
02-09-2012, 02:35 PM
Witam wszystkich.
Mam na imię Darek i 42 lata. Wykształcenie średnie techniczne. Mieszkam w Gdańsku. Pracuję w magazynie. Właśnie zaczynam uczyć się Javy, żeby opóźnić postępującą demencję starczą. Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości