Forum zamknięte. Zapraszamy do grupy na Facebooku
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw się!
02-21-2012, 01:09 PM
RE: Przedstaw się!
Witam
Mam na imię Tomek, mam 30 lat i mieszkam w Kostrzynie nad Odrą. Programuje dla przyjemności. Planuje przestać pić, bo ostatnio na pamięć mi się rzuca i skupić się nie mogę przy kodowaniuBig Grin. Pozdro dla SaviPL - pochodzę z miejscowości pod Braniewem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-20-2012, 11:25 AM
Siemka mam na imię Przemek, jestem stary jak żółw, mam 29 lat. Mieszkam na południu Francji. Chcę się nauczyć Javy żeby zajmować się programowaniem aplikacji na androida. Pomysłów mnóstwo więc trza to wykorzystać. Moja praca nie ma nic wspólnego z komputerami.

Czy powinienem się skupić na Javie ME czy jeżeli poznam podstawowa wersję ME nie będzie problemem dla mnie?

Jeżeli znacie pomocne ksiażki, strony artykuły dajcie linka proszę, mój mózg jest bardzo głodny.

Witam wszystkich i do "usłyszenia"
Cool
05-29-2012, 10:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-29-2012 10:22 PM przez Sławek.)
Java ME nie ma nic wspólnego z programowaniem na Androida. Android do Java SE (bez Swinga i AWT) + dalvik i androidowe ficzery.

Poza tym witam oczywiście Smile
05-31-2012, 08:43 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-31-2012 09:14 AM przez halkatla15.)
witam wszystkich Smile
mam na imię Satya (to nie jest żart ;P - na drugie, ale tego używam), mam 20 lat, nie piję.. często Wink
obecnie mieszkam w Gliwicach, studiuję mechatronikę, ale bardzo podoba mi się programowanie. za javę, wzięłam się, bo stwierdziłam, że może mi dać nowe możliwości

'un mundo lleno de alegría' :)
05-31-2012, 11:59 PM
Ciekawe imię, pierwszy raz spotykam Smile
Witaj.
07-26-2012, 09:58 AM
Cześć,
mam na imię Mariusz, nie piję w ogóle ..jak nie mam!, obecnie studiuję na PJWSTK w Warszawie. W wolnych chwilach jak nie programuję, to fotografuję Smile Pozdrawiam
11-04-2012, 01:32 PM
Witam was.
Na imię mi Bartosz, mam 15 lat i uczęszczam do gimnazjum. Mój jedyny kontakt z Javą to gra Minecraft gdzie staram się przerabiać i tworzyć kilka rzeczy. Mam z tym duży problem więc liczę że znajdę tu odpowiedzi na moje pytania.
Pozdrawiam.
11-04-2012, 08:09 PM
Z tego co wiem to nie tylko Ty szukasz tutaj pomocy w sprawie Minecrafta, chyba przydałby się ktoś kto by rozwinął dział poświęcony tworzeniu jakichś dodatków, czy czegokolwiek tam potrzeba Smile
11-14-2012, 06:19 PM
Witam serdecznie, nazywam się Filip i mam 21 lat.

Wykształcenie zawodowe, w zawodzie mechanika pojazdów samochodowych. Pasjonat Androida i programowania, chęć nauczenia się Javy jak najbardziej jest i była Smile
12-22-2012, 09:59 PM
Witajcie!
Jestem Zbyny. Mieszkam pod i pracuję w Lublinie. Jestem starszy od węgla i piję. Podyplomowo studiuję tam gdzie Mariusz. Kurs ten, jak zbawienie, wypluł mi googiel w odpowiedzi na wyszukiwanie "java jak krowie na miedzy" Big Grin
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości