Forum zamknięte. Zapraszamy do grupy na Facebooku
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestie do forum i strony
01-03-2013, 10:20 AM
RE: Sugestie do forum i strony
mam prośbę - czy moglibyście stworzyć przygotować następujące poradniki:
1. bazy danych w javie
2. opisać jakieś przykładowe a zdaniem waszym najlepsze dla początkującego frameworki (osbno do appletów, apek desktopowych itp.)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 05:03 PM
Tym Ja się zajmę w przyszłości. Na smaczek mogę powiedzieć że będę wykorzystywał MySQL + Hibernate + JPA. Nie omieszkam też wspomnieć o podstawach JDBC.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-08-2013, 08:07 AM
no i brawo już widzę efekty Smile
02-07-2013, 08:34 AM
Witam
Powiem że włożono w cały ten serwis dużo pracy i serca. Dzięki
Mam po dniu pracy jedną sugestię a mianowicie czas opublikowania komentarza pod lekcją by się przydał
Wiadomo by było ile dane zapytanie wisi już na tapecie, i ilu ludzi kiedy nad lekcją pracuje.
Bo nie ma sensu raczej zaczynać dyskusje z kimś kto przerabiał lekcje dwa lata temu.
Pozdrawiam

Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
02-07-2013, 08:25 PM
W sumie usunąłem informację o czasie, pomyślę nad przywróceniem, dzięki.
03-25-2013, 01:03 PM
Jeśli chodzi o forum, to miłe dla oka byłoby kolorowanie składni dla sekcji [ code ] (najlepiej tak jak w artykułach, z numerami linii i kolorami z eclipse) - o wiele przyjemniej się czyta. A jeśli chodzi o artykuły, to czytajcie swoje teksty uważnie i poprawiajcie literówki, tekst bez błędów wygląda dużo profesjonalniej xD. Poza tym strona i forum super, świetny pomysł i realizacja na poziomie. Mam nadzieję, że aktywność (no i ilość) użytkowników trochę wzrośnie, na pewno zmotywowałoby to administrację i artykuły pojawiałyby się częściej :).

Pozdrawiam
04-12-2013, 06:49 PM
Sławku!
W Twoich artykułach są łącza do poprzedniej i następnej lekcji natomiast w kursie Androida nie ma. Jest to dosyć uciążliwe, ponieważ za każdym razem trzeba ładować najpierw stronę spisu treści, a potem dopiero konkretną lekcję.
Proponuję dodać odpowiednie linki lub rozwijaną listę w menu po lewej stronie.
04-23-2013, 10:05 AM
Witam,
Brakuje na forum działu który jest (wydaje mi się) często zapominany - Testy (Junit/Mockito itp.). Rozważcie, czy warto?
Podejrzewam że kilka osób może mieć pytania jak testować, jak używać frameworków do testowania....
A może kurs, skoro jest programowanie w javie, na androida, jee, to może warto poświęcić chwilę na testy jednostkowe?
Pozdrawiam
07-09-2013, 12:22 PM
Nie wiem czy było ale propozycja mała - kanał IRC.
07-23-2013, 10:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-24-2013 07:24 PM przez lolo.)
Czy jest szansa na omówienie wykorzystania komunikacji bezprzewodowej (bluetooth, wifi) w androidzie z aplikacją na komputerze i aplikacja na kompie z tą z androida?

Mam jeszcze jedno takie pytanko. Mianowicie czy gdy jest rozbudowywany jakiś temat to pokazuje na dole strony w ostatnie artykuły go? Czy trzeba sprawdzać czy nie zostało coś dodane w jakimś temacie? Może by tak dodać możliwość powiadamiania o nowym artykule lub rozbudowaniu jakiegoś.

GG: 2802571
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości